WSTĘP

    itam miłośników historii na stronie poświęconej jej niewyjaśnionym i nieznanym aspektom.
    Strona ta powstała jako wynik mojego zainteresowania historią, zarówno tą oficjalną, której uczy sie w szkołach, jak i tą nieznaną, bądź tą nieoficjalną, która jakże często bywa przemilczana, pomijana czy wręcz ukrywana przez wielu, nawet uznanych historyków.
    Na łamach niniejszego serwisu będę starał się publikować artykuły dotyczące historii zarówno tej najnowszej, jak też zagadek z zamierzchłej przeszłości. Będę podejmował tematy często trudne i kontrowersyjne, próbował wyjaśniać niektóre błędne przekonania i mity, odsłaniać nieznane kulisy znanych wydarzeń. Postaram się odkryć przed Czytelnikami nieznane dotychczas karty dziejów, bądź też na nowo odczytać te na pozór znane.
    Uprzedzam, iż teksty tu publikowane nie zawsze zgadzają się z oficjalnie przyjętą wersją wydarzeń, przedstawiają je w nieco innym świetle. Nie twierdzę, że przedstawione przeze mnie wersje są prawdziwe, pragnę jednak wypełnić puste, niedopowiedziane fragmenty dziejów, wyciągnąć wnioski z faktów. Strona niniejsza przeznaczona jest dla ludzi myślących, o otwartych umysłach, co zdecydowanie podkreślam. Dlatego też chę poinformować, że wszelkie obelżywe treści będą usuwane z księgi gości. Jeśli chcecie wyrazić swoją negatywną opinię - róbcie to w sposób cywilizowany.
    Uwaga! Strona zawiera treści i zdjęcia drastyczne!
    szekie uwagi, sugestie, spostrzeżenia, opinie i propozycje proszę kierować tutaj

    trona niniejsza tworzona jest jednoosobowo, spontanicznie, w miarę możliwości i wolnego czasu autora. Wszelkie aktualizacje odbywają się okazyjnie i nieregularnie. Jeśli chcesz być informowany o nowościach - po prostu napisz do autora. Niestety na razie nie ma listy mailingowej, chociaż jej powstanie jest w planach.
    Strona zgodna ze standardem XHTML 1.0. Zaleca się jej przeglądanie przy rozdzielczości monitora nie mniejszej niż 1024X768 pikseli, na jednej z poniższych przeglądarek, na których była testowana:

           


linux registered user 324718