KRONIKA

6 III 2003

Powstanie strony. Tylko dwa teksty, ale początki zawsze są trudne.

7 III 2003

Dodałem tekst "Józef Piłsudski - bohater czy dyktator?". W przygotowaniu następne.

22 III 2003

Kilka poprawek dotyczących wyglądu strony. Ponadto druga część "Atomowej wojny bogów", rozdział 1. książki Wiktora Suworowa pt. "Ostatnia republika" i tekst "Czy polska kawaleria atakowała czołgi?". Stronka się rozwija...

29 III 2003

Cóż za szalone tempo. Jak tak dalekj pójdzie, to zabraknie mi miejsca na serwerze. Dodałem kolejny artykuł, a także licznik i statystyki strony, można też wpisywać się do księgi gości.

11 IV 2003

W związku z podjęciem się prowadzenia kącika w magazynie "Histmag" umieszczam odpowiedź do jednego z artykułów. Rozpoczynam także serię tekstów o roli kościoła w zbrodniach II Wonjny Światowej.

19 IV 2003

Strona została poprawiona do standardu XHTML 1.0. Ponadto przybyło kilka artykułów, w których podejmuję tematykę ukrywanej historii kościoła.

30 IV 2003

Nawiązując do cyklu "Atomowa wojna Bogów" napisałem teskt o UFO. Mam nadzieję, że nie zostanę obsobaczony. Pojawił się też list nawiązujący do tekstu o Szwadronach Śmierci, co świadczy o tym, że strona nabiera rozgłosu...

13 V 2003

Oj nabiera... licznik odiwedzin zbliża się do 400. Dziś przybyło znowu trochę tekstów - łącznie jest już 11 artykułów, w tym jeden cykl i jeden tekst dwuczęściowy.

24 V 2003

Licznik już przekroczył 500. Trzeba to oblać...
Z niewiadomych mi powodów nie działa dział (hehe) 'Artykuły'. Przeładowuję całą stronę, może pomoże...

18 VII 2003

No tak. W tym miejscu następuje szczera skrucha i mocne bicie się w piersi. Dwa miesiące przestoju - to zdecydowanie zbyt wiele. Obiecuję, że to się nie powtórzy.
Dodaję cztery nowe artykuły: Kilka słów o Braciach Polskich, "chrzcie" Polski, Templariuszach i Piłsudskim, co nie chciał Wielkopolski - ten ostatni autorstwa Bajczarza. Doszło także kilka listów.
Licznik przekroczył już 1000!

2 VIII 2003

Zgodnie z obietnicą wziąłem się ostro do pracy i publikuję aż pięć nowych tekstów. Poza tym przygotowuję (na razie tylko teoretycznie) nową szatę graficzną serwisu.

5 VIII 2003

Właśnie zakończyłem pracę nad cyklem "Atomowa wojna Bogów". W sumie dziewięć części. Za miesiąc serwis obchodzić będzie półrocze istnienia. Postaram się z tej okazji przygotować coś specjalnego.

14 IX 2003

Niestety - z braku czasu - nie mogłem przygotować żadnych "specjalności". Ale za to pracuję coraz intensywniej nad zmianą szaty graficznej serwisu, w planach jest także przeprowadzka na inny serwer.
A na razie trzy nowe teksty. Życzę miłej lektury.

16 X 2003

Dodałem dwa nowe teksty. Prace nad nową szatą graficzną w toku. Mile widziane wszelke sugestie ze strony Czytelników. Prawdopodobnie na nowym serwerze będzie już nowy wygląd.

14 I 2004

Z powodu wielkiego natłoku obowiązków (dom, rodzina) nieco zaniedbałem stronę. Z tego także powodu, strona będzie aktalizowana, nie jak dotychczas, co miesiąc, co było również podyktowane ukazywaniem się tekstów równocześnie w Histmagu, lecz nieregularnie, w ramach wolnego czasu i chęci. A skoro już jesteśmy przy Histmagu - pragnę serdecznie podziękować redakcji za krótką współpracę, oraz za otwartość na sumienne i niezależne podejście do faktów historycznych, nie kierowanie się obiegowymi opiniami, a rzetelną wiedzą historyczną.

16 X 2003

Jak zapowiedziałem jaiś czas temu, strona została przeniesiona na nowy serwer. Niestety, jeszcze w starej szacie graficznej.

.